Tunceli Haberleri, Tunceli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Erdem Kaynarca kimdir? Kaç yaşında? Biyografisi

ERDEM KAYNARCA KİMDİR?

1992 İstanbul doğumlu olan Erdem Kaynarca Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro ve reklam filmlerinde rol alan genç oyuncu yavaş yavaş ekranlarda da tanınmaya başlamıştır.

Başarılı bir tiyatro oyuncusu olan Erdem Kaynarca pek çok tiyatro oyununda bulunmuştur. Genç oyuncunun rol aldığı tiyatrolar; Arzu Tramvayı, En Kötü İş, Luna Park Oyunları, Bahar Noktası, Trendeki Yabancı, Gövde Gösterisi, Kadınlar Devleti, Romeo & Juliet, Merhaba, Martı, Performansçı gibi oyunlardır.

Geniş tiyatro tecrübesi yanında ekranlarda da olmaya başlayan yetenekli oyuncu ilk kez “Emanet” adlı filmde rol almıştır. Bir televizyon filmi olan Emanet’te Tayanç Ayaydın’la beraber rol almıştır.

Bir de kısa filmde rol alan Erdem Kaynarca “Parpali adlı yapımda boy göstermiştir.

Kalp Atışı dizisinin asi karakteri Mehmet’e hayat veren Kaynarca dizide Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Burcu Türünz, Ege Kökenli ve Barış Aytaç gibi isimlerle beraber rol almaktadır.

Rol Aldığı Yapımlar:

-Kalp Atışı

-Emanet

-En Kötü İş

-Lunapark

-Arzu Tramvayı

-Bahar Noktası

-Kadınlar Devleti

-Karaca Reklam Filmi

Bir önceki yazımız olan Otomobil çarpan yavru boz ayıya ameliyat başlıklı makalemizde boz ayı, celal şahin ermutlu ve Erzurum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi