Tunceli Haberleri, Tunceli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tunceli’de asker ve polis ailelerine moral

Tunceli Belediyesi tarafından Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda, polis ve asker ailelerine moral programı düzenlendi. Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı’nın katıldığı programda türküler söylendi.

3 yıldır Tunceli Valisi olarak görev yaptığını aktaran Vali ve Belediye Başkanvekili Osman Kaymak, “Beraber bu şehrin sıkıntılarını çekiyoruz. Her şeyden önce sizlerin her şeyin en güzeline layık olduğunuzu düşünüyorum. Bu çerçevede Belediye başkanvekili olduktan sonra şehrimizde bir dizi programlar yaptık. Tabi bu kardeşiniz, abiniz sizleri de düşündü. Bu çerçevede dedik ki bu kardeşlerimizin hoşuna kim gider. Esat Kabaklı gider dedik. İnşallah bundan sonrada devamı olacak. Geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Programda Vali Osman Kaymak’ın yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Salih Karataş, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, Vali Yardımcısı Hasan Çiçek, İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur, Emniyet Müdürü Doğu Ateş, kurum amirleri, asker ve polisler ile aileleri katıldı.

Bir önceki yazımız olan Çemişgezek’te traktör devrildi: 1 ölü, 1 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi